U18 poistel said läbi alagrupimängud

BC Tarvas/Rakvere SK U18 meeskond pidas oma selle korvpallihooaja viimased alagrupimängud laupäeval Tallinnas Õismäe Sportmängude Hallis, kus kohtuti KA Tallinna Kalevi ja Audentese SK I meeskondadega. Mõlemas kohtumises tuli tunnistada pealinnaklubide paremust – KA Tallinna Kalevile kaotati 62:75 ja Audentese esindusmeeskonnale 48:106.

Kohtumine KA Tallinna Kalevi meeskonna vastu algas paremini kodumeeskonna pallurite jaoks, kes haarasid pärast avaveerandit liidrirolli tulemusega 12:24. Rakvere poisid aga teisel veerandil enam palju maha ei jäänud ning olid mängus kenasti sees. 2. periood kaotati 17:19 ning poolajale mindi võõrustajate eduseisul 43:29.

Teise poolaja algus tuli paremini välja külalismeeskonnal, kes võitis 3. mänguperioodi tulemusega 18:11 ja kahandasime vahe enne viimast veerandaega vaid 7 punkti peale. Mängu viimasel veerandikul jõudsime ka korra vahe mängide paari punkti peale. Ent otsustavateks minutiteks olid juba mitu mängumeest meie poolt 5 veaga pingile langenud ja lõpuminutitel tuli tunnistada kahjuks vastaste paremust, mis tähendas kaotusnumbreid tablool 62:75.

Suuremaks kaotuseks kui eelmise mängu kaotus olid aga meie meeskonnas 2 põhiraskust kandva mängumehe vigastused, mis hoidsid neid eemale päeva teisest kohtumisest ja eeldatavalt ka mitmest järgmisestki. Teises mängus Audentese SK meeskonna vastu ei suutnud me tõsist vastupanu näidata. 1. veerandaja kaotasime 8:29 ning 2. perioodi 8:30. Suurelt kaotatud avapoolaja järel suutsime viimase kahe veerandajaskoorid märksa tasavägisemad hoida. 3. mänguaja kaotasime 13:25 ning viimase 19:22. Mängu kokkuvõttes tuli vastu võtta kaotus tulemusega 48:106. Selle mänguga said ühtlasi läbi ka alagrupimängud ning lähipäevadel selgub vahegrupimängude koosseis ja ajakava.

22.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev 62:75 (12:24; 17:19; 18:11; 15:21)
Punktiviskajad: Mikk 19, Raiko 16, Marcus 10, Karl 9, Kert 3, Jan-Erik 3
22.11 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 48:106 (8:29; 8:30; 13:25; 19;22)
Punktiviskajad: Marcus 10, Jan-Erik 9, Kennert 6, Risto 6, Kert 6, Erik 4, Karl 4, Marko 3