U16 vanuseklassi esimene meeskond lõpetas alagrupimängud võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond pidas pühapäeval Jõhvi Spordihallis oma kaks viimast alagrupikohtumist käesoleval hooajal, kui vastamisi mindi palliplatsil Enteh/Eola ja KK Hito/Jõhvi SK meeskondadega. Kahes viimases kohtumises enne detsembris algavaid vahegrupimänge oldi parem Enteh/Eola meeskonnast tulemusega 130:30 ning KK Hito/Jõhvi SK vastu pandi oma paremus maksma resultaadiga 85:55.

Tänase mängupäeva esimene kohtumine Enteh/Eola meeskonna vastu algas selgelt Rakvere meeskonna dikteerimisel, mis kajastus ka mänguskooris. 1. veerandaja võitsime 23:6 ning 2. perioodi 29:5. Poolajavileks oli seis tablool 52:11. Puhkepaus peetud, jätkus mäng sarnaselt esimesele poolajale. 3. mänguneljandikul olime paremad 31:11 ja viimasel 10-minutilisel mänguajal koguni 47:8. Kogu kohtumine meile 130:30.

Tänases teises kohtumises läksid BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna mängijad vastamisi KK Hito/Jõhvi SK võistkonna eakaaslastega. Mängu esimene neljandik kulges väga tasavägiselt ning suutsime selle enda kasuks kallutada 1-punktilise paremusega 24:23. 2. perioodil saime aga juba suurema edu sisse, kui selle mänguneljandiku võitsime tulemusega 21:9. Pärast esimest poolaega juhtisime kohtumist 45:32. Kohtumise 3. 10-minutiline periood kulges samuti meie kindlal initsiatiivil ja selle mänguaja võitsime tulemiga 19:4. Viimane periood möödus küll punkt-punkti heitluses ning olime paremad vaid 2-punktiga 21:19, kuid kogu kohtumise võitsime kindlalt 85:55.

Edasine vahegrupi mängudegraafik koos toimumiskohtadega peaks selguma uue nädala jooksul ning selle selgumisel paneme vastava info esimesel võimalusel kodulehele ka üles.

30.11 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Enteh/Eola 130:30 (23:6; 29:5; 31:11; 47:8)
Punktiviskajad: Marcus 26, Hendry 19, Tristan Frederik 18, Kristjan 16, Karl-Gustav 15, Gervin 13, Erki 12, Erik 11
30.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Hito/Jõhvi SK 85:55 (24:23; 21:9; 19:4; 21:19)
Punktiviskajad: Marcus 19, Tristan Frederik 15, Karl-Gustav 14, Hendry 12, Erik 11, Kristjan 8, Erki 6

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid transpordiga ja käisid meile kaasa elamas!