U16 vanuseklassi esimene meeskond alustas vahegrupimänge võiduga

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond alustas täna koduses Rakvere Spordihallis kell 18:00 alanud kohtumisega Eesti Meistrivõistluste vahegrupimänge, kus kohtuti KK Hito/Jõhvi SK meeskonnaga. Vahegrupimängude avavastase üle saadi kindel võit tulemusega 119:41.

Kodumeeskond alustas mängu kohe agressiivse ülevälja kaitsega ning see tagas ka edu, sest avaveerandaeg võideti juba suurelt 32:9. 2. veerandajal mängupilt suurt ei muutunud ning selle perioodi kallutasid väljakuperemehed oma kasuks tulemiga 28:9. Seisul 60:18 mindi poolajapausile.

Pärast poolajapuhkust jätkus mäng ka teisel poolajal samasuguses rütmis nagu esimeselgi. Võõrustajad ei lasknud vastastel oma mängu üles võtta ka 3. veerandajal ning 3. 10-minutilise perioodi võitsime resultaadiga 32:7. Viimane veerandaeg oli mängu tasavägiseim ning selle mänguaja võitsime 1-punktiga 17:16. Kohtumise lõpusireeni kõlades olid tablool BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna võidunumbrid 119:41.

10.12 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - KK Hito/Jõhvi SK 119:41 (32:9; 28:9; 32:7; 17:16)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 25, Marcus 18, Erik 15, Tristan Frederik 15, Mehis 12, Erki 10, Hendry 10, Kristjan 6, Maiki 6, Karl-Leo 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!