U18 vanuseklassi poisid võitsid see hooaeg teistkordselt Simuna Artistioni meeskonda

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond kohtus käesoleval hooajal juba teistkordselt treeningmängus Lääne-Viru Meistrivõistlustel korvpallis esiliigas mängiva Simuna Artistoni meeskonnaga. Seekordne kohtumine toimus neljapäeval, 11.12, algusega kell 19:00 Simuna Põhikooli võimlas. Taaskord suutsid kohtumisest võitjana väljuda spordikooli kasvandikud, kes sedapuhku olid paremad tulemusega 101:99.

Kohtumine algas punktiderohkelt ja tasavägiselt ning pärast 1. mänguneljandikku kumbki meeskond eduseisu ei saavutanud – seisuks tablool 22:22. 2. 10-minutilisel veerandajal olid rünnakul paremas hoos kodumeeskonna pallurid, kes skoorisid 26 punkti rakverlaste 16 vastu. Poolajale mindi Simuna meeskonna juhtimisel 48:38.

Teisel poolajal vajas 10-punktiline kaotusseis tagasimängimist ning BC Tarvas/Rakvere SK noorpallurid hakkasid sellega usinalt tegelema. Pärast 3. veerandaega, mis võideti 34:28, olime vaid 4-punktilises kaotusseisus. Mitte täisrivistuses mänginud Rakvere linna meeskonna palluritest hakkas viimasel mänguperioodil nappima, sest 2 mängumeest vilistati 5 veaga pingile mängulõppu sealt jälgima. Sellest hoolimata suutsid meie mängijad ülimalt põneva kohtumise lõpus enda kasuks kallutada, võites viimase veerandi 29:23 ning kogu kohtumise 101:99.

11.12 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 101:99 (22:22; 16:26; 34:28; 29:23)
Punktiviskajad: Kert 32 (6 3p), Mikk 24, Karl 17, Erik 13, Priit 10, Jan-Erik 5