Spordikooli kuni 15-aastaste poiste meeskond oli treeningkohtumises võidukas

BC Tarvas/Rakvere SK kuni 15-aastaste poiste meeskond pidas kolmapäeval, 07, jaanuaril algusega kell 17:00 Vinni Spordikompleksis uue aasta alustuseks treeningkohtumise Vinni Spordikompkeksis treeninglaagris viibiva Moskva Orbita meeskonnaga. Spordikooli meeskond suutis alanud aasta esimeses sõprusmängus olla võidukas ning võitis kohtumise tulemusega 79:71.

Kohtumine algas vastaste dikteerimisel, kes olid 1. veerandaja lõpuks pääsenud eduseisu 16:10. Teisel veerandil hakkasid rakverlased sisse lastud vahet tagasi mängima ning selle perioodi võiduga 24:20 oldi pääsetud poolajaks vaid 2-punkti kaugusele vastastest. Poolajale mindi veel vastasmeeskonna juhtimisel 36:34.

Poolajavaheline pikem puhkepaus mõjus selgelt paremini spordikooli meeskonnale, sest 3. 10-minutilisel perioodil suudeti oma paremus selgelt maksma panna. See periood võideti 22-punktiga 34:12. Viimasel veerandajal enam kohtumise võitjas kahtlust ei tekkinud, kuid vastased suutsid marulise lõpuspurdi toel vähendada vahe kohtumise lõpuks vaid 8 punkti peale. Kohtumise lõppnumbrid tablool olid 79:71 BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna kasuks.

07.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moskva Orbita 79:71 (10:16; 24:20; 34:12; 11:23)
Punktiviskajad: Marcus 33, Erik 14, Erki 8, Hanti 8, Rainis 7, Gervin 6, Mehis 5, Remi 2, Arvan 1

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!