U18 vanuseklassi poistel uue aasta alustuseks juba 2 kohtumist peetud

Haigustega kimpus olev BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond avas oma uue aasta mängudegraafiku kahe kohtumisega erinevate Tartu meeskondade vastu. Teisipäeval kohtuti kell 17:15 Tartu Ülikooli Spordihoones alanud kohtumises Salva/Rock IV meeskonnaga ning neljapäeval kell 20:00 Tartu Korvpallikoolis alguse saanud mängus Erkmaa KK võistkonnaga. Kummaski kohtumises kahjuks rakverlased võitu kirja ei saanud – SalvaRock IV-le meeskonnale kaotati 59:70 ning Erkmaa KK-le 68:96.

Kohtumine Salva/Rock IV meeskonna vastu algas vastaste paremusega 1. veerandajal, mille nad võitsid 18:7. 2. veerandikul suutsime omakorda oma paremuse maksma panna meie ning võita selle perioodi 24:16. Poolajaks oli seis 31:34 vastaste kasuks. 3. perioodi võitsid tartlased 10-punktiga 22:12 ning viimase perioodi jällegist meie 16:14. Kohtumise lõpuks olid vastased saanud kokku punkte 70 ning meie 59, mis tähendas kohtumise võitu Salva/Rock IV-le tiimile.

Mängus Erkmaa KK-ga läksid vastased eest esimesel poolajal, kui võitsid avaveerandi 25:15 ning 2. 10-minutilise perioodi 28:15. Poolajaks olime taga 30:53. Kohtumise teine pool mängu suurt muutust ei toonud – 3. perioodi kaotasime 18:22 ning viimase ehk 4.-nda 20:21. Mängu lõppseisuks märgiti protokolli 68:96 Erkmaa KK kasuks.

06.01 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva Rock IV59:70 (7:18; 24:16; 12:22; 16:14)
Punktiviskajad: Raiko 15, Karl 13, Marcus 10, Mikk 9, Erik 6, Tristan Frederik 6
08.01 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 68:96 (15:25; 15:28; 18:22; 20:21)
Punktiviskajad: Raiko 22, Mikk 13, Erik 11, Kennert 8, Priit 5, Marcus 4, Tristan Frederik 3, Karl 2