U18 vanuseklassi poisid ei suutnud vahegrupis võiduarvet avada

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond pidas oma järjekordse kohtumise Eesti Meistrivõistluste vahegrupis ning seekord võõrustati esmaspäeval, 19. jaanuaril, Rakvere Spordihallis algusega kell 18:30 alanud kohtumises KA Tallinna Kalevi meeskonda. Seekordses kohtumises tuli tunnistada vastaste paremust tulemusega 64:81.

Kohtumine algas väga tasavägiselt ning kumbki meeskond ei saanud kätte suurt algedu. 1. veerandaeg lõppes Tallinnast külla sõitnud meeskonna eduseisus 20:17. 2. 10-minutilisel perioodil jätkus võitluslik punkt-punkti heitlus ning selle veerandikuga suutsime vahet 2 punkti tasa mängida. Võitsime selle perioodi 20:18 ning poolajale mindi veel 1-punktilises KA Tallinna Kalevi meeskonna eduseisus 38:37.

3. veerandajal ei toimunud mängu kulgemises suurt muutust ning samas rütmis liiguti ka selle mänguaja lõpuni, mille suutsid samuti 2 punktiga võita rakverlased. Olime enne viimast mänguperioodi 1-punktilises eduseisus 59:58. Viimase perioodi alguski ei ilmutanud suuri muutuse märke mängupildis, kuid vastased suutsid minut-minutilt oma parema füüsilise vormi maksma panna ning kasvatasid pidevalt eduseisu. Mängu lõpuks kasvas vahe 17 punkti peale ja kahjuks tuli vastu võtta kaotus lõppnumbritega 64:81.

19.01 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev 64:81 (17:20; 20:18; 22:20; 9:23)
Punktiviskajad: Raiko 15, Marcus 13, Kert 13, Mikk 12, Karl 6. Jan-Erik 3, Kennert 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!