U16 poiste teine meeskond oli võidukas

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi teine meeskond mängis teisipäeval, 20, jaanuaril, algusega kell 18:00 Kohtla-Järve Spordihoones alanud kohtumises Enteh/Eola meeskonnaga, kelle vastu suudeti võtta kindel võit lõppresultaadiga 77:42.

Kohtumise algus oli mõlemalt poolelt korvidevaene ning punktilisa oli visa tulema. 1. veerandaja mängisime vastastega tasa 11:11. 2. perioodil aga suutsime juba 8-puntkilise paremuse maksma panna ning asusime poolajaks eduseisu 32:24. 2. poolaja alguses läksid aga spordikooli kasvandikud otsustavalt eest ära ning 3. 10-minutilise perioodi võiduga 30:7 oli ka mängu võitja saatus juba otsustatud. Viimasel veerandikul ei andnud aga rakverlased suurest edust hoolimata vastastele võimalust vahet vähendada ning võitsid ka selle perioodi ja seda tulemusega 15:11. Mänguaja lõppedes olid tablool BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna võidunumbrid 77:42.

20.01 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Enteh Eola 77:42 (11:11; 21:13; 30:7; 15:11)
Punktiviskajad: Remi 20, Hanti 18, Gervin 14, Arvan 10, Eduard 7, Timo 4, Tanner 4