U18 vanuseklassi poisid võitu veel kirja ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK meeskond kohtus neljapäeval, 29. jaanuaril, kell 18:45 Rahu Hallis alanud kohtumises BC Tarvas/Haljala meeskonnaga, kellele jäädi alla tulemusega 66:92.

BC Tarvas/Rakvere SK meeskond alustas mängu hästi ning võitis resultatiivse avaveerandi 21:17. Kohtumise järgmisel perioodil tundus platsil vastaseid rohkem olema kui ainult vastasmeeskonna viis mängijat ning nii korvpalli mängida on keeruline ja selle perioodi kaotasime 13:34. Poolajaks olime jäänud taha 34:51. Sellega oli suuresti mängu võitja saatus juba ära otsustatud.

Pärast puhkepausi läks kohtumine edasi väga tasavägiselt ja korvidevaeselt ning 3. perioodil jäime vastastele alla vaid 1 punktiga 13:14. Kohtumise viimane 10-minutiline periood kuulus vastastele 27:19 ning lõpuvile kõlades olid tablool BC Tarvas/Haljala meeskonna võidunumbrid 92:66.

29.01 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 66:92 (21:17; 13:34; 13:14; 19:27)
Punktiviskajad: Raiko 17, Mikk 13, Erik 9, Kert 9, Marcus 5, Jan-Erik 4, Karl 4, Kennert 3, Karl-Gustav 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!