U18 vanuseklassi meeskond sai kirja vahegrupi esimese võidu

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond võõrustas täna kell 11:00 Rahu Hallis alanud kohtumises Erkmaa KK meeskonda, kelle vastu suudeti väga pingelises kohtumises saavutada Eesti Meistrivõistluste vahegrupimängude 1 võit tulemusega 85:82.

Kohtumine algas Erkmaa KK meeskonna domineerimisel ning kuigi vastased said kätte ligemale 10 punktilise edu 1. veerandaja keskpaigaks, siis selle perioodi kaotasime lõpuks vaid 3 punktiga 19:22. Mängu 2. 10-minutilisel perioodil suutsid Rakvere meeskonna pallurid rünnakul resultatiivsemaks muutuda ning skoorisid 22 punkti vastaste 14 vastu ja asusid poolajaks omakorda ise juhtima 41:36.

Pärast poolajapausi oli kerge initsiatiiv vastasmeeskonna käes, kes võitis 3. veerandiku kohtumisest 26:19 ning asus enne viimast veerandaega 2 punktilisse eduseisu 62:60. Viimasel mänguneljandiku keskel jäime veelkord 10-punktilisse kaotusseisu, kuid vähehaaval vahet tagasi mängides ning pingelises lõpuminutite thrilleris edukamalt tegutsedes suutsid selle mänguperioodi ikkagi võita kodumeeskonna pallurid 25:20. See tähendas kogu kohtumise võitu lõppresultaadiga 85:82 ning vahegrupimängudel 1 võitu turniiritabelisse.

01.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Erkmaa KK 85:82 (19:22; 22:14; 19:26; 25:20)
Punktiviskajad: Raiko 25, Kert 21, Mikk 16, Jan-Erik 10, Marko 8, Kennert 3, Karl 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!