2006-2007 a.s. poisid kohtusid treeningmängus Viljandi SK meeskonnaga

BC Tarvas/Rakvere SK 2006-2007 a.s. poiste meeskond pidas Rakvere Spordihallis maha oma esimese treeningmängu kodusaalis, kui kolmapäeval, 04. veebruaril, algusega kell 14:30 alanud kohtumises võõrustati Viljandi SK meeskonda. Kohtumise normaalajaga ei suutnud kumbki meeskond oma paremust maksma panna ning kuigi lõpuvile kõlades olid tablool viiginumbrid 35:35, siis lisaaega seekordses kohtumises ei mängitud.

Mängu 1. veerandajal suutis resultatiivsemalt tegutseda BC Tarvas/Rakvere SK meeskond, kes selle perioodi võitis 14:5. Kohtumise 2. veerandik kulges aga vastupidiselt ning selle mänguaja võitsid vastased 12:3. Poolajaks olid tablool viiginumbrid 17:17.

Kohtumise teine pool kulges sarnaselt esimesele ning 3. veerandil olid paremad Rakvere meeskonna pallurid 16:10, kuid kaotasid viimase mänguperioodi 2:8. Lõpusireeni kõlades olid tablool viiginumbrid 35:35. Mängu võitja väljaselgitamiseks seekord lisaaega ei mängitud, vaid lepiti sõpruskohtumises sõbralikult viiki.

04.02 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Viljandi SK 35:35 (14:5; 3:12; 16:10; 2:8)
Punktiviskajad: Rasmus 14, Kevin P 14, Gregor 3, Kevin K 2, Marcus 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!