Spordikooli U18 vanuseklassi poisid alistasid treeningkohtumises Simuna Artistoni meeskonna

BC Tarvas/Rakvere SK U18 poiste meeskond kohtus käesoleva hooaja jooksul juba kolmandat korda treeningmängus Lääne-Viru Meistrivõistlustel esiliigas mängiva Simuna Artistoni meeskonnaga. Seekordne kohtumine toimus teisipäeval, 10. veebruaril, algusega kell 19:00 Simuna Põhikooli võimlas ning nii nagu eelmisest kahestki omavahelisest kohtumisest õnnestus ka seekordsest mängust võitjana väljuda spordikooli kasvandikel, kes võitsid kohtumise lõppskooriga 86:77.

Kohtumine algas väga tasavägiselt ning 1. veerandaja järel polnud kumbki meeskond suurt edu sisse saanud. Esimesele puhkepausile mindi Simuna Artistoni meeskonna minimaalses eduseisus 21:20. Mängu 2. perioodki jätkus samasuguses rütmis ning selle veerandku suutsid napi 2-punktilise paremusega võita väljakuperemehed 26:24. Poolajaks olime 3 punktiga taha jäänud 44:47. Võrdsete heitlusena jätkus mäng ka 3. 10-minutilisel perioodil, mille sarnaselt eelmisele kahelegi võitsid väikse paremusega kodumeeskonna pallurid, kes selle perioodi pöörasid enda kasuks 20:18. Kuid õnneks polnud veel oma viimast sõna selles matšis öelnud Rakvere meeskonna pallurid, kes resultatiivse mänguga viimasel veerandajal suutsid selle mänguaja enda kasuks kallutada 24:10 ning võtta tänu sellele ka kogu kohtumise võidu lõppresultaadiga 86:77.

10.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 86:77 (20:21; 24:26; 18:20; 24:10)
Punktiviskajad: Kristjan 25 (7 3p), Tristan Frederik 20, Karl 18, Marko 13, Jan-Erik 6, Oliver 2, Rivo 2