Spordikooli U16 vanuseklassi esimesele meeskonnale suureskooriline võit

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimese meeskonna mängukalendrisse oli tänaseks päevaks märgitud 1 kohtumine ning selles ainsas mõõduvõtus kohtuti kell 17:00 Rakvere Spordihallis Kohila SK/Märjamaa SK meeskonnaga, kelle vastu suudeti enda paremus maksma panna 122:39.

Kohtumine algas kohe algusest saati hästi BC Tarvase noortemeeskonna jaoks, kes suutis esimestest hetkedest peale domineerida mängu mõlemal väljakupoolel. Kõrgeskoorilise 1. veerandaja suutis suure vahega 41:6 võita kodumeeskond BC Tarvas/Rakvere SK. Ülejäänud 3 veerandaega oli juba selgelt lõppseisu vormistamine, sest vastased väiksemaks kaotusseisu mängida enam ei suutnud. Kohtumise 2. perioodi võitsid väljakuperemehed 32:17 ning olid poolajaks kätte saanud 50-punktilise eduseisu 73:23. Pärast puhkepausi läks mäng edasi sama süžeed pidi nagu esimesel poolajalgi ning 3. 10-minutilise mänguperioodi võitsime 26:10 ja viimase mängineljandiku 23:6. Mänguprotokolli kanti kohtumise lõpptulemuseks 122:39 kodumeeskonna BC Tarvas/Rakvere SK kasuks.

15.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kohila SK/Märjamaa SK 122:39 (41:6; 32:17; 26:10; 23:6)
Punktiviskajad: Marcus 20, Hendry 20, Tristan Frederik 18, Karl-Gustav 17, Erik 16, Mehis 13, Kristjan 8, Erki 8

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!