U18 vanuseklassi poistele kaks kaotust

BC Tarvas/Rakvere SK kohtus käesoleva nädala mängudes Rapla KK ja KK Pärnu meeskondadega, kelle vastu kahjuks oma selle hooaja võiduarvet kasvatada ei suudetud. Esmaspäeval, 16.02, kell 18:30 Rakvere Spordihallis alanud kohtumises kaotati Rapla KK meeskonnale 57:97 ning teisipäeval, 17.02, kell 17:00 Pärnu Spordihallis alguse saanud mängus vannuti alla KK Pärnu võistkonnale 50:91..

Kohtumises Rapla KK meeskonna vastu jagus võrdset mängu 1. veerandaja jagu, mille kaotasime lõpuks 18:25. Järgmisel perioodil tuli vastastele alla vanduda 14:26 ning poolajaks olime jäänud 19-punktilisse kaotusseisu 32:51. Teisel poolajal ei suutnud rakverlases mängupilti kardinaalset muutust tuua ning 3. periood kaotati samuti 14:26 ning viimane ehk 4. 10-minutiline mänguaeg 11:20. Kohtumise lõpusireeni kõlades olid tablool külalismeeskonna võidunumbrid 97:57.

Järgmisel päeval sõideti külla KK Pärnu tiimile Pärnusse, kus Pärnu Spordihallis mängitud kohtumises kaotasime juba avaveerandaja suurelt 8:30. Järgmised perioodid möödusid küll tasavägisemalt, kuid mängu tagasi BC Tarvas/Rakvere SK palluritel ennast mängida enam ei õnnestunud. 2. 10-minutilisel perioodil jäime kaotajaks tulemusega 17:18 ning poolajaks olid vastased saanud ette 48:25. Pärast pikemat puhkepausi alanud veerandaeg kulges selliselt, et selle kaotasime 12:25. Kohtumise viimasel perioodil pidime tunnistama vastaste paremust 13:18 ning mängu kokkuvõttes olid vastased seekord paremad resultaadiga 91:50.

16.02 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Rapla KK 57:97 (18:25; 14:26; 14:26; 11:20)
Punktiviskajad: Raiko 18, Kert 16, Karl 11, Marko 5, Jan-Erik 4, Marcus 3
17.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu 50:91 (8:30; 17:18; 12:25; 13:18)
Punktiviskajad: Raiko 15, Kert 14, Marcus 7, Jan-Erik 7, Karl 4, Marko 3