U16 vanuseklassi esimene meeskond sai kirja võidu Keila KK võistkonna üle

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond kohtus laupäeval, 21, veebruaril, kell 15:30 Sõmeru Põhikooli võimlas alanud Eesti Meistrivõistluste kohtumises Keila KK võistkonnaga, kelle vastu saadi väga raske, kuid väärt võit tulemusega 71:67.

Kohtumine algas BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna jaoks positiivselt, kuna hoolimata erinevatest terviseprobleemidest ja vigastustest tingituna mitme põhimängumehe kõrvelejäämisega käesolevast kohtumisest suudeti kohe initsiatiiv haarata ning 1. mänguperiood enda kasuks kallutada 24:13. 2. perioodil aga suutsid vastased oma mängurütmi üles leida ning hakata vahet tasa mängima ning kuigi nad võitsid selle veerandaja 21:15, olid poolajaks ees ikkagi rakverlased 39:34.

Pärast riietusruumist naasmist algas teine poolaeg selgelt külalismeeskonna dikteerimisel, kes suutis 3. 10-minutilise perioodi võita kindlalt 20:7. Enne viimast otsustavat veerandaega olime jäänud kaotusseisu 46:54. Õnneks ei olnud oma viimast sõna veel selles kohtumises öelnud kodumeeskonna pallurid, kes hakkasid vahet tagasi mängima ning kui skoor tablool oli viigistunud, siis ka vahet kasvatama. 4. veerandiku kohtumisest suutsime enda kasuks pöörata tulemusega 25:13 ning võtta pingeliselt ja võrdselt kulgenud kohtumisest vajaliku võidu lõpptulemusega 71:67.

21.02 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 71:67 (24:13; 15:21; 7:20; 25:13)

Punktiviskajad: Marcus 33, Erik 21, Hendry 12, Kristjan 3, Erki 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meid toetamas ning aitasid transpordiga!