Spordikooli 2000 a ja hiljem sündinud poisid võitsid treeningmängus Tapiolan Honka meeskonda

BC Tarvas/Rakvere SK 2000 a ja hiljem sündinud poiste meeskonnal avanes ootamatult laupäeval, 07, märtsil, võimalus mängida treeningkohtumine Tapiolan Honka meeskonnaga, kes hetkel viibib treeninglaagris Kadrina Spordikompleksis. Sedavõrd lühikese etteteatamise peale komplekteeriti kiiresti võistkond mängumehi kokku ning sõpruskohtumine Tapiolan Honka meeskonna vastu võis aset leida Kadrina Spordikompleksis algusega kell 16:30. BC Tarvas/Rakvere SK meeskond alistas vastased kindlalt tulemusega 112:43.

Kohtumise avaveerandi võitsid juba kindlalt Rakvere meekonna pallurid 35:8 ning jätkasid domineerimist ka 2. perioodil, võites selle 26:19. Pärast puhkepausi jätkus mäng BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna eestvedamisel ning 3. perioodi kallutasime enda kasuks 22:18 ja viimase ehk 4. veerandiku 39:6. Kohtumise lõpusireeni kõlades olid tablool meie võidunumbrid 112:43.

07.03 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Tapiolan Honka 112:43 (35:8; 26:19; 22:18; 39:6)
Punktiviskajad: Remi 35, Arvan 30, Raido 20, Rainis 19, Arden 6, Rasmus 2

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!