U18 vanuseklassi meeskonnal võiduarvet kasvatada ei õnnestunud

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond kohtus täna Rakveres Rahu Hallis kell 13:00 alanud Eesti Meistrivõistluste mängus Salva/Rock IV meeskonnaga, kellele jäädi alla tulemusega 48:93.

Viimasel ajal mitmete vigastuste ja haigustega kimpus olnud BC Tarvas/Rakvere SK põhimängumehed, kellest täna ka 1 veel käesolevast kohtumisest eemale jäi, on mänguvormi taas tasapisi kogumas. Kohtumise alguses said selgelt paremini minema vastased, kes avaveerandi kallutasid enda kasuks tulemusega 23:6. Kuigi 2. perioodil mäng võrdsustus, suutsid ka selle perioodi enda kasuks pöörata külalised Tartust, kes veerandaja võiduga 26:14, olid poolajaks saanud ette 49:20. Kohtumise 2. poolajal mängupildis suurt muutust ei toimunud ning võõrustajad kaotasid 3. 10-minutilise perioodi 19:28 ning matši viimase veerandiku 9:16. Kohtumise lõpuvile kõlades olid tablool Salva/Rock IV meeskonna edunumbrid 93:48.

08.03 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 48:93 (6:23; 14:26; 19:28; 9:16)
Punktiviskajad: Marcus 15, Mikk 14, Erik 6, Kert 6, Karl 5, Richard 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!