U16 vanuseklassi teine meeskond kasvatas võiduarvet

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi teine meeskond kohtus täna, 10, märtsil, kell 18:45 kodusaalis, Rakvere Spordihallis, Eesti Meistrivõistluste vahegrupimängude raames Enteh/Eola meeskonna, kelle vastu saadi kindel võit lõppresultaadiga 89:46.

Kohtumist asusid kohe juhtima kodumeeskonna pallurid ning vahet vastastega hakati tasapisi suurendama. 1. perioodi lõpuks saadi kätte juba 14-punktiline eduseis 26:12. 2. 10-minutilisel perioodil jätkati oma eduseisu kindlustamist ning tänu selle veerandaja 17:12 võidule saadi poolajaks ette 43:24. Pärast pikemat nõupidamist ja puhkepausi, asuti 2. poolaega mängima ning 3. veerandaeg võideti selge ülekaaluga 23:8. Mängu viimane neljandik kulges samuti võõrustajate initsiatiivil ja selle mänguaja kallutasime enda kasuka 23:14. Kohtumise lõpuvile kõlades olid tablool väljakuperemeeste võitu tähistavad numbrid 89:46.

10.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK II - Enteh/Eola 89:46 (26:12; 17:12; 23:8; 23:14)
Punktiviskajad: Hanti 19, Tanner 17, Remi 13, Timo 10, Rainis 9, Margus 6, Eduard 6, Arvan 4, Raido 2, Marek 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!