U16 vanuseklassi poiste esimene meeskond sai kirja 2 võitu

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond võttis pühapäeval, 15, märtsil, suuna Keila Kooli võimla poole, kuna seal toimusid Eesti Meistrivõistluste vahegrupimängud, kus kohtuti Kohila SK/Märjamaa SK ja Keila KK meeskondadega. BC Tarvase noortemeeskond suutis naasta 2 võiduga, kui Kohila SK/Märjamaa SK alistati 94:37 ja Keila KK tiim 79:75.

Rakvere meeskonna jaoks algas päeva esimene kohtumine edukalt, kui pärast avaveerandit juhiti juba 26:7. 2. veerandajaga suudeti oma eduseisu veelgi kasvatad. Selle perioodi võiduga 22:8 saadi poolajaks eduseisu 48:15. Mängu teine poolaeg kohtumise kulgu murrangut ei toonud ja ka ülejäänud 2 veerandaega kuulusid Rakverest kohale sõitnud meeskonnale – 3. perioodi võitsime 28.12 ja kohtumise viimase mänguaja 18:10. Mäng vilistati lõppenuks BC Tarvas/Rakvere SK eduseisul 94:37.

Päeva teine kohtumine Keila KK meeskonna vastu kulges aga tõusude ja mõõnadega ning võitja selgus alles mängu viimastel minutitel. BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna pallurid lasid vastastel 1. perioodiga sisse mängida 11-punktilise eduseisu 26:15. Sellele vastati kohe aga järgmisel mänguveerandil omakorda 26:11 veerandaja võiduga. Poolajaks olime napi 4-punktilise paremusega ees meie 41:37. Mängu teine poolaeg kulges sama võitluslikult ja kumbki meeskond ei tahtnud alla vanduda. 3. perioodi kaotasime 21:25, kuid see eest viimasel mänguperioodil suutsime olla rünnakul resultatiivsemad ja selle 10-minutilise perioodi võiduga 17:12 kindlustasime ka kohtumise võidu 79:75.

15.03 12:45 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kohila SK/Märjamaa SK 94:37 (26:7; 22:8; 28:12; 18:10)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 28, Erki 16, Tristan Frederik 13, Mehis 11, Marcus 9, Erik 5, Karl-Leo 5, Kristjan 5
15.03 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK I - Keila KK 79:75 (15:26; 26:11; 21:26; 17:12)
Punktiviskajad: Marcus 29, Tristan Frederik 24, Erik 9, Erki 7, Karl-Gustav 7, Kristjan 3