BC Tarvas/Rakvere SK meeskond alustas hooaega Eesti Meistrivõistluste mikroliigas

BC Tarvas/Rakvere SK 2005. a ja hiljem sündinud poiste meeskond pidas täna Rakveres Rahu Hallis oma 2 esimest kohtumist Eesti Meistrivõistluste mikroliigas, mis on Eesti Korvpalliliidu poolt korraldatavad ametlikud Eesti Meistrivõistlused 2005. a ja hiljem sündinud poistele. BC Tarvase noortemeeskond alustas oma mikroliiga hooaega edukalt, kui esimeselt koduetapilt saadi tabelisse kirja 2 võitu. KK Viimsi III meeskond alistati 69:23 ning Kesklinna KK võistkonnast saadi jagu tulemusega 70:24.

Hommikupoolne kohtumine KK Viimsi III meeskonna vastu algas Rakvere meeskonna eduka rünnakutegevusega ning 1. periood võideti 17:3. 2. perioodil kasvatati teise viisiku poolt edu veelgi, kui see 10-minutiline mänguaeg võideti 18:4 ning asuti poolajaks juhtima 35:7. 3. veerandik kohtumisest kulges samuti kodumeeskonna dikteerimisel ning selle mänguaja kallutasime enda kasuks 20:5. Mängu viimane veerandaegki ei toonud mängupilti suurt muutust ja võitsime  selle 14:11 ning kohtumise lõppnumbrid tablool 69:23 olid meie kasuks.

Pärastlõunases kohtumises Kesklinna KK vastu saime samuti 1. poolajal juba küllaltki kindla eduseisu kätte, alistas esmalt 1. veerandajal vastased 14:8 ning 2. perioodil olime edukamad 20:4. Poolajaks eduseis spordikooli kasvandikelele 34:12. 3. mänguperioodi numbrid olid meie kasuks 17:10 ning matši viimase veerandaja võitsime 19:2, mis tähendas kokkuvõttes BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna kindlat võitu lõppresultaadiga 70:24.

22.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi III 69:23 (17:3; 18:4; 20:5: 14:11)
Punktiviskajad: Tõld 18, Lippasaar 13, Sula 12, Lille 7, Floren 6, Harend 5, Pärn 4, Lepp 2, Pere 2
22.03 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kesklinna KK 70:24 (14:8; 20:4; 17:10; 19:2)
Punktiviskajad: Lille 18, Tõld 14, Lippasaar 12, Sula 12, Pärn 4, Harend 4, Lepp 3, Pere 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!