U16 vanuseklassi esimesele meeskonnale Jõhvi etapilt 2 võitu

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond sõitis täna Jõhvi Spordihoonesse, kus kohtuti Eesti Meistrivõistluste vahegrupiturniiri mängude raames Salva/Rock II ja Valga KK/Kuldre Kooli meeskondadega. Vahegrupiturniiril esikoha juba kindlustanud BC Tarvas/Rakvere SK I meeskond sai tänastest mängudest 2 võitu, kui Salva/Rock II võistkond alistati 113:71 ja Valga KK/Kuldre Kooli tiimist oldi üle 89:65.

Mäng Salva/Rock II meeskonna vastu algas tasavägiselt ning pärast 1. 10-minutilist mänguaega kumbki meeskond eduseisu kätte ei saanud – see periood lõppes viigiliselt 23:23. 2. perioodil oli 3-punktiga parem Rakverest pärit meeskond ning poolajaks olime juhtimas 47:44. Kohe 2. poolaja alustuseks tegid spordikooli kasvandikud aga otsustava vahespurdi ning võitsime selle mänguperioodi 34:10. Viimane veerandik kohtumisest kuulus samuti meile, sedapuhku 29:17, ning kohtumise lõppnumbriteks kirjutati protokolli 113:71 BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna kasuks.

2. kohtumises Valga KK/Kuldre Kooli meeskonna vastu tehti BC Tarvas/Rakvere SK I võistkonna poolt vahe sisse juba 1.poolajal, kui 1. periood võideti 27:13 ning 2. mänguneljandik 22:13. Poole mänguaja järel olime juhtimas 49:26. 3. 10-minutiline mänguaeg mängiti viiki 19:19 ning viimasel mänguajal olime paremad vaid 1 punktiga 21:20. Sellest hoolimata saime kirja kindla võidu tulemusega 89:65.

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimesel meeskonnal on jäänud pidada vahegrupiturniiril vaid üks kohtumine Parksepa SK meeskonnaga järgmisel nädalal, kuid selle täpne toimumisaeg ja -koht selgub lähiajal.

29.03 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Salva/Rock II 113:71 (23:23; 24:21; 34:10; 29:17)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 25, Erik 22, Tristan Frederik 19, Hendry 13, Mehis 12, Kristjan 10, Erki 8, Marcus 4
29.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Valga KK/Kuldre Kool 89:65 (27:13; 22:13; 19:19; 21:20)
Punktiviskajad: Tristan Frederik 29, Hendry 19, Kristjan 11, Marcus 9, Mehis 7, Erki 5, Karl-Gustav 4, Erik 2