U18 vanuseklassi poisid osutasid südi vastupanu, kuid kaotasid

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi poisid pidasid kolmapäeval, 25. märtsil, kell 19:45 Rakvere Spordihallis Eesti Meistrivõistluste raames kohtumise VPK meeskonnaga, kellele seekord jäädi pärast südi vastupanu osutamist alla 70:86.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges esialgu VPK meeskonna dikteerimisel, kuid selle perioodi lõpuks said oma mängu käima ka Rakvere Spordikooli kasvandikud ning pärast 10-minutilist mängu oli seis tablool 24:19 VPK kasuks. Mängu 2. perioodil olid rünnakul resultatiivsemad vastasmeeskonna pallurid, kes suutsid selle mänguaja võita 25:13 ning olid poolajaks eduseisus 49:32.

Pärast pikemalt puhkepausilt naasmist jätkus mäng spordikooli poiste kergel initsiatiivil ning vahe suudeti 3. perioodi keskpaigaks mängida vaid 5-punkti peale. Kuid siis seejärel suutsid ikkagi oma mängu peale suruda vastased ja see periood lõppes viigiliselt 18:18. Mängu viimase perioodi küll võitsime 1-punktiga 20:19, ent lõpuvile kõlades olid tablool vastastiimi võidunumbrid 86:70.

25.03 19:45 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 70:86 (19:24; 13:25; 18:18; 20:19)
Punktiviskajad: Karl 20, Raiko 12, Mikk 11, Marcus 9, Karl-Gustav 8, Kennert 6, Jan-Erik 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!