U18 vanuseklassi poisid said turniiritabeli juurde 1 võidu ja 1 kaotuse

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond pidas selle nädala teisipäeval ja kolmapäeval Rakvere Spordihallis 2 Eesti Meistrivõistluste kohtumist, mille raames kohtuti BC Tarvas/Haljala ja Audentese SK I meeskondadega. BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna saagiks viimatistest mängudest jäi 1 võit ja 1 kaotus – BC Tarvas/Haljala vastu suudeti oma minimaalne paremus maksma panna tulemusega 75:74, kuid Audentese SK I meeskonnale jäädi alla resultaadiga 61:101.

Teisipäeval peetud kohtumine BC Tarvas/Haljala satsi vastu algas võitluslikult ja tasavägiselt ning kulges samas taktis kuni lõpuvileni välja. 1. veerandajal suutsid oma 22:19 paremuse maksma panna vastasmeeskonna mängijad. Kuid järgmisel perioodil võtsid spordikooli kasvandikud 1 punkti tagasi ning olime poolajaks tagaajajarollis 39:41. Mängu 3. veerandaeg kulges punkt-punkti heitluses seni kuni viimastel minutitel tabasid vastasmeeskonna mängumehed mitu 3-punktiviset ja vahe kasvas vahepeal juba 12-punkti peale. Kuid sellega polnud veel kodumeeskonna vastupanu murtud ning hakati vähehaaval vahet tagasi mängima. 3. perioodi võitsid vastased lõpuks 26:19. Omakorda otsustaval viimasel veerandajal suutsid aga olla lõppkokkuvõttes kindlamds väljakuperemehed, kes võitsid selle mänguaja 17:7 ja kogu mängu 75:74.

Kolmapäevases kohtumises Audentese SK meeskonna vastu jagus tasavägist mängu 1. veerandajaks, mille kaotasime 17:21. Järgmisel veerandajal olid vastased tulemuslikumad ja kaotasime selle perioodi 10:26. Poolajaks olime jäänud taha 27:47. Mängu järgmine 10-minutiline periood kuulus vastastele 22:17. Kohtumise viimase perioodi keerasid samuti enda kasuks vastased ja selle veerandiku võiduga 32:17 kindlustasid kogu kohtumise võidu 101:61.

30.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 75:74 (19:22; 20:19; 19:26; 17:7)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 24, Raiko 22, Mikk 15, Kert 6, Jan-Erik 3, Kennert 3, Marcus 2
31.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 61:101 (17:21; 10:26; 17:22; 17:32)
Punktiviskajad: Marcus 20, Mikk 12, Erik 12, Karl-Gustav 9, Kert 7, Jan-Erik 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!