Spordikooli U16 vanuseklassi poisid võitsid oma vahegrupi

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond pidas oma Eesti Meistrivõistluste vahegrupiturniiri viimase kohtumise laupäeval, 04, aprillil, kui kell 14:00 Rahu Hallis alanud kohtumises võõrustati Parksepa SK/Võru SK meeskonda, kelle vastu saadi kindlaskooriline võit 113:57.

Mäng algas Rakvere meeskonna initsiatiivil ning pärast 1. 10-minutilist mänguperioodi olime eduseisus 26:19. Kohtumise järgmine veerandaeg kuulus aga veelgi kindlamalt kodumeeskonnale, kes võitis selle 29:6 ning asus poolajaks juhtima 54:25. Pikem puhkepaus kahe poolaja vahel kummaltki poolt mängujoonisesse suurt muutust ei toonud ning kodumeeskond jätkas oma juhtpositsiooni kindlustamist. 3. veerandiku matšist võitsime 32:17 ning viimase mänguaja kallutasime enda kasuks 26:13. Kohtumise lõppnumbrid tablool olid BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna kasuks 113:57.

BC Tarvas/Rakvere SK I meeskond saavutas oma vahegrupis esikoha ning jätkab mänge juba järgmine nädal Eesti Meistrivõistlustel, kui veerandfinaalseeria avamängus kohtutakse KK Pauluse meeskonnaga. Veerandfinaalseeria mängitakse 2 võiduni. Täpse veerandfinaalseeria ajakava paneme lähiajal kodulehele üles.

04.04 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Parksepa SK/Võru SK 113:57 (26:19; 29:6; 32:17; 26:13)
Punktiviskajad: Hendry 23, Karl-Gustav 21, Tristan Frederik 19, Marcus 19, Karl-Leo 10, Erik 8, Erki 7, Mehis 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meid toetamas ning meile kaasa elamas!