Spordikooli U16 vanuseklassi teine meeskond lõpetas vahegrupiturniiri 1 võidu ja 1 kaotusega

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi teine meeskond mängis oma 2Eesti Meistrivõistluste vahegrupiturniiri 2 viimast kohtumist laupäeval, 04, aprillil, Rakveres Rahu Hallis, kui kohtuti Audentese SK II ja KK Rae Koss/Rae SK meeskondadega. Päeva esimese kohtumises sai BC Tarvas/Rakvere SK II võistkond 1-punktilise kaotuse Audentese SK II meeskonnalt ning võitis KK Rae Koss/Rae SK võistkonda 79:71.

Kohtumises Audentese SK II meeskonnaga said paremini alguses oma mängu toimima vastased, kes avaveerandi pöörasid enda kasuks 30:19. Kuigi 2. veerandajal mängupilt võrdsustus, kaotasime selle perioodi 4-punktiga 13:17 ja olime poolajaks jäänud taha 32:47. Pikem puhkehetk kahe poolaja vahel mõjus seekord paremini kodumeeskonna palluritele, kelle kaotusseis kasvas 3. veerandaja alguses ka 17-punktiliseks, kuid suutsid selle mänguperioodi lõpuks skoori viiki mängida 61:61. Mängu otsustav viimane veerandaeg kulges äärmiselt tasavägiselt ja kumbki võistkond ei suutnud teha vahespurti, mis otsustanuks mängu saatuse. Veel minut enne mänguaja lõppu juhtisid kodumeeskonna pallurid 4-punktiga, ent lõputhrilleris suutsid seekord edukamad olla vastased, kes võitsid kohtumise võidu 76:75.

Õhtupoolikul toimus kohtumine KK Rae Koss/Rae SK meeskonna vastu. 1. veerandaja järel olime juhtimas 22:17, kuid 2. perioodi kaotasime 19:22, mis tähendas, et poolajaks oli järgi jäänud BC Tarvas/Rakvere SK II meeskonnal 2-punktiline eduseis 41:39. 3. mänguperiood jätkus samuti võrdsete heitlusena ning selle veerandiku võitsid vastased 17:16 ja olid saanud vahe 1-punktiliseks. Kuid õnneks seekord olid viimasel veerandajal ning just lõpuminutitel kindlamad BC Tarvase noortemeeskonna mängumehed, kes võitsid selle perioodi 22:15 ning kogu kohtumise 79:71.

BC Tarvas/Rakvere SK II meeskond platseerus oma vahegrupis 2. kohale ning jätkab mänge 13.-28. kohale. Veerandfinaalseerias, mis peetakse 2 võiduni, kohtutakse suure tõenäosusega Viljandi SK võistkonnaga. Täpse BC Tarvas/Rakvere SK II meeskonna veerandfinaalseeria ajakava paneme lähiajal kodulehele üles.

04.04 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Audentese SK II 75:76 (19:30; 13:17; 29:14; 14:15)
Punktiviskajad: Gervin 18, Remi 15, Arvan 10, Timo 8, Tanner 8, Rainis 7, Hanti 4, Raido 3, Margus 2
04.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Rae Koss/Rae SK 79:71 (22:17; 19:22; 16:17; 22:15)
Punktiviskajad: Remi 17, Timo 14, Tanner 12, Eduard 9, Arvan 7, Hanti 6, Gervin 6, Margus 5, Raido 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!