U16 vanuseklassi I võistkonna poisid võitsid kaheksandikfinaali avamängu

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond kohtus Eesti Meistrivõistluste 1/8 finaali avakohtumises kolmapäeval, 08. aprillil, kell 15:20 Uulu Spordihoones KK Pauluse võistkonnaga, kelle vastu saadi võõralt väljakult väärt võit resultaadiga 88:75.

Kohtumise alguses olid veidike kindlamad ja tulemuslikumad koduväljakul mängivad pallurid, kes pallisid 1. veerandaja lõpuks endale sisse 3-punktilise eduseisu 21:18. Ka 2. veerandajal jätkus vastasmeeskonna kerge initsiatiiv, mis tähendas KK Pauluse meeskonna võitu sellel perioodil tulemusega 27:21 ning poolajaks olime jäänud tagaajaja rolli 39:48. 2. veerandiku vahepeal kasvas vahe ka juba 12-punktiliseks.

Kuid õnneks suutsid pärast kahe poolaja vahelist puhkepausi saada oma mängujoonise paremini toimima BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna mängumehed, kes võitsid 3. mänguperioodi kindlalt 24:11 ja asusid enne viimase veerandaega ka juhtima 63:60. Kohtumise viimasel 10-minutil suutsid mänguohje enda käes jätkuvalt hoida Rakvere meeskonna pallipõrgatajad, kes selle mänguaja võitsid 25:15 ja kogu kohtumise 88:75.

Järgmine kohtumine selles kaheksandifinaali paaris toimub esmaspäeval, 13. aprillil, kui kell 18:45 kohtutakse Rakvere Spordihallis teistkordselt omavahel.

08.04 15:20 BC Tarvas/Rakvere SK I - KK Paulus 88:75 (18:21; 21:27; 24:11; 25:15)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 21, Tristan Frederik 17, Hendry 16, Marcus 15, Erik 13, Kristjan 3, Erki 2, Mehis 1