U18 vanuseklassi meeskond kaotas 1/8 finaali avakohtumise

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond kohtus esmaspäeval, 13. aprillil, kell 17:00 Rakvere Spordihallis alanud Eesti Meistrivõistluste 1/8 finaali avamängus BC Tarvas/Haljala meeskonnaga, kellele jäädi mängu kokkuvõttes alla 54:73.

Kohtumine algas võrdselt, kuid 1. veerandaja lõpuks said 6-punktilise eduseisu kätte vastased 19:13. Järgmisel mänguperioodil suutsid aga kaotusseisu kodumeeskonna pallurid tagasi mängida ja poolajale mindi viigiseisul 34:34. Puhkepaus kahe poolaja vahel tuli enam kasuks vastastele, kuna nemad suutsid teha 3. veerandaja jooksul vahespurdi ja võitsid selle 10-minutilise perioodi 22:12. Viimane veerandaeg kuulus samuti vastasele ja selle mänguneljandiku võitsid nad 17:8. Kohtumise lõpuvile kõlades olid tablool BC Tarvas/Haljala meeskonna edunumbrid 73:54.

Järgmine kohtumine nende meeskondade vahel toimub juba teisipäeval, 14. aprillil, kui kell 17:00 Rakvere Spordihallis algavas kohtumises minnakse taas omavahel vastamisi.

13.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - BC Tarvas/Haljala 54:73 (13:19; 21:15; 12:22; 8:17)
Punktiviskajad: Kert 17, Raiko 16, Kennert 8, Mikk 5, Jan-Erik 3, Karl 2, Marko 2, Richard 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!