U18 vanuseklassi poisid jätkavad mänge kohtadele 9-12

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond kohtus Eesti Meistrivõistluste 1/8 finaalide teises kohtumises teisipäeval, 14. aprillil, Rakvere Spordihallis kell 18:45 alanud kohtumises BC Tarvas/Haljala meeskonnaga. BC Tarvas/Rakvere SK meeskond kaotas teistkordselt BC Tarvas/Haljala meeskonnale 1/8 finaalide mängudes ning seekord olid tablool kohtumise lõppedes vastaste võidunumbrid 89:65. BC Tarvas/Rakvere SK meeskond jätkab Eesti Meistrivõistlustel mänge kohtadele 9-12, kus esimeses kohtumises kohtutakse Valga KK/Kuldre Kooli meeskonnaga juba teisipäeval, 21. aprillill, kell 18:45 Rakvere Spordihallis.

Seekordses kohtumises BC Tarvas/Haljala meeskonna vastu jäime 1. veerandaja järel 4-punktilisse kaotusseisu 11:15. Järgmisel mänguneljandikul suutsid kahjuks vastased oma eduseisu veelgi kasvatada, võites selle perioodi 26:18. Olime poolajaks jäänud kaotusseisu 29:46. Teise poolaja algus kulges endiselt vastaste dikteerimisel ja 3. 10-minutilise mänguaja kaotasime vastastiimile 13:30. Mängu viimase neljandiku suutsime küll võita 23:18, kuid sellest hoolimata kaotasime kohtumise kindlalt 65:89.

14.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 65:89 (11:15; 18:26; 13:30; 23:18)
Punktiviskajad: Raiko 20, Karl 14, Kert 9, Mikk 8, Erik 7, Kennert 5, Jan-Erik 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!