U16 vanuseklassi esimene meeskond kaotas veerandfinaali avamängu

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond pidas täna Rakvere Spordihallis algusega kell 18:30 Eesti Meistrivõistluste veerandfinaalseeria avakohtumise VPK meeskonna vastu, milles tuli vastaste paremust tunnistada tulemusega 59:71.

Kohtumine algas vastasmeeskonna hiilgava visketabavusega ning kohe 1. perioodil said vastased kätte suure eduseisu 28:13. Mängu järgmisel veerandajal kulges mäng väga tasavägiselt ning kumbki meeskond ei suutnud vahet oma kasuks mängida. Selle perioodi kaotasime punktiga 14:15 ning olime poolajaks jäänud taha 27:43.

Mäng jätkus pärast puhkepausi endiselt punkt-punkti heitlusena ning kumbki meeskond ei lasknud vastastel suuremat vahespurti teha. See periood kuulus vastastele 19:16. Kohtumise viimasel perioodil suutsid kodumeeskonna pallurid aktiivselt kaitses tegutseda ning vastaste rünnakuid ohjata, ent rünnakul jäeti mitmed enda võimalused realiseerimata. Kuigi viimase 10-minutilise mänguaja võitsime 16:9, pidime vanduma kohtumise kokkuvõttes vastasmeeskonnale alla 59:71.

Järgmine kohtumine selles veerandfinaalpaaris toimub juba homme, 21. aprillil, kui kell 18:30 visatakse pall mängu Rahu Hallis.

20.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 59:71 (13:28; 14:15; 16:19; 16:9)
Punktiviskajad: Marcus 15, Erik 15, Karl-Gustav 11, Hendry 8, Tristan Frederik 4, Erki 3, Kristjan 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!