U16 vanuseklassi esimene meeskond peab edasi mänge kohtadele 5-8

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond kohtus Eesti Meistrivõistluste veerandfinaalseeria 2. kohtumises VPK meeskonnaga teisipäeval, 21. aprillil, kell 18:45 Rahu Hallis. Rakvere meskond pidi selles kohtumises tunnistama vastaste paremust 78:92 ning kaotas veerandfinaaliseeria 0:2. BC Tarvase järelkasvumeeskond jätkab edasi mänge kohtadele 5-8. Täpsem edasine mängude ajakava selgub lähiajal ning esimesel võimalusel avaldame selle kodulehel.

Seekordne kohtumine VPK meeskonna vastu algas analoogselt päev varem peetule, kui vastasmeeskond suutis mängu algusest alates oma mängu paremini toimima saada. Kaotasime 1. veerandaja 9:27 ning kuigi 2. veerandik kohtumisest oli juba tunduvalt tasavägisem, pidime sellel mänguperioodil samuti vastaste paremust tunnistama 23:28. Poolajapausile läksime VPK meeskonna eduseisul 32:55. Mängupildis toimus 2. poolajal positiivne muutus ning spordikooli kasvandikud suutsid 3. perioodil oma paremuse maksma panna 24:21. Kohtumise viimase 10-minutilise perioodi suutsid edukamalt ära mängida BC Tarvas/Rakvere SK pallurid, kes võitsid selle 22:16, kuid sellest hoolimata tuli tunnistada vastaste paremust 78:92.

21.04 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 78:92 (9:27; 23:28; 24:21; 22:16)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 23, Erik 17, Tristan Frederik 10, Hendry 9, Kristjan 7, Marcus 7, Erki 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!