U16 vanuseklassi teine meeskond jätkab mänge 13.-18. kohtadele

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi teine meeskond kohtus täna, 22. aprillil, kell 17:15 Rahu Hallis Viljandi SK meeskonnaga Eesti Meistrivõistluste 13.-24. kohamängude raames. Tänase kohtumise suutsid lõpuks oma kasuks kallutada kodumeeskonna pallurid tulemusega 67:62 ning jätkavad nüüd mänge 13.-18. kohtadele. Täpsem edasine mängude ajakava selgub lähiajal, kuid 3 täiendavat mängu on Rakvere meeskonna poistele tagatud.

Tänane kohtumine algas vastasmeeskonna edukama ründetegevusega ning nad suutsid pärast 1. veerandaega asuda juhtima 22:16. 2. veerandikul mängust olid meeskonnad punktite viskamise poolest võrdsed ja see mänguaeg jäi viiki 15:15. Poolajaks olime taga 31:37. Teisel poolajal tuli hakata 1. poolaja kaotusseisu tagasi mängima. 3. 10-minutilisel perioodil õnnestus kodumeeskonnal tagasi võtta 3 punkti, kui võitsime selle mänguneljandiku 14:11. Õnneks viimaseks mänguperioodiks olid paremini valmis BC Tarvase noortemeeskonna mängumehed, kes selle võitsid 22:14 ning pöörasid kogu kohtumise enda kasuks 67:62.

22.04 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi SK 67:62 (16:22; 15:15; 14:11; 22:14)
Punktiviskajad: Arvan 23, Hanti 18, Gervin 9, Tanner 5, Remi 4, Rainis 4, Margus 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!