BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro alustas maakonnaliigat võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond alustas Lääne-Viru Kossuliiga I liiga hooaega kodusaalis, kui Rakvere Spordihallis võõrustati täna kell 18:30 avavile saanud kohtumises Tamsalu meeskonda. BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro tiimi jaoks sai maakonnaliiga võiduka alguse, kui tänases kohtumises suudeti võita Tamsalu võistkonda lõppresultaadiga 81:74.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges väljakuperemeeste dikteerimisel ning selle mänguperioodi lõpuks olid tablool meie edunumbrid 23:16, Järgmisel 10-minutilisel mänguajal olid resultatiivsemad vastasmeeskonna pallurid, kes võitsid selle veerandi 16:19 ning vähendasid poolajaks vahe 35:39 peale. 3. mänguveerandikul olid rünnakul edukamad samuti Tamsalu meeskonna mängumehed, kes skoorisid 21 punkti kodumeeskonna 18 vastu. Kuid viimaseks otsustavaks perioodiks suutsid ennast hästi häälestada Rakvere meeskonna pallurid, kes võitsid selle mänguneljandiku 24:14 ja tänu sellele ka kogu kohtumise 81:74.

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro võistkond peab järgmise mängu Lääne-Viru Kossuliiga I liigas kolmapäeval, 28. oktoobril, kui kell 20:10 Rakvere Spordihallis algavas kohtumises minnakse vastamisi Tööriistamarketi meeskonnaga.

20.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tamsalu 81:74 (23:16; 16:19; 18:21; 24:14)
Punktiviskajad: Raiko 25, Mikk 21, Kert 13, Karl 9, Kristjan 7, Jan-Erik 2, Marko 2, Reimkel 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meid toetamas ning meile kaasa elamas!