U18 vanuseklassi meeskond alustas mänge eliidis võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi esimene meeskond alustas täna mängudega Eesti Meistrivõistlustel eliidis, kui kell 12:30 Rahu Hallis alanud kohtumises võõrustati Audentese SK I meeskonda. BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonnal õnnestus mänge eliitseltskonnas alustada võidukalt, kui täna oldi üle Audentese SK I võistkonnast tulemusega 72:65.

Kogu kohtumine kulges väga tasavägiselt ning kumbki meeskond ei suutnud kindlat eduseisu sisse mängida kuni viimase veerandaja keskpaigani. 1. veerandaja lõpus oli tablool seis viigis 16:16 ning ka teine veerandaeg lõppes viigiliselt 18:18, mis tähendas, et poolajapausile mindi 34:34. Pärast pikemat puhkepausi jätkus pingeline punkt-punkti heitlus ning 3. 10-minutilise mänguperioodi suutsid 2-punktilise paremusega enda kasuks pöörata Rakvere meeskonna pallurid 18:16. Viimase veerandaja keskel suutsid kodumeeskonna mängumehed teha otsustava vahespurdi, mille abil kasvatati vahe juba 15-punktiliseks. Kuigi sellele äraminekule vastasid omakorda vastased kohe 8:0 minispurdiga, siis rakverlased kontrollisid mängu ikkagi lõpuni ning protokolli kirjutati BC Tarvas/Rakvere SK I tiimi võidunumbrid 72:65.

01.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Audentese SK I 72:65 (16:16; 18:18; 18:16; 20:15)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 20, Karl 16, Hendry 14, Järt 9, Kristjan 5, Erik 4, Tristan Frederik 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!