BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi I meeskond teenis võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi I meeskond kohtus täna Rahu Hallis kell 10:00 avavile saanud Eesti Meistrivõistluste mängus BC Tarvas/Rakvere SK II võistkonnaga, kelle vastu saadi võit tulemusega 88:69.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges väga tasavägiselt ning punkt-punkti heitluses, mille suutsid enda kasuks kallutada I meeskonna pallurid 2-punktilise paremusega 25:23. Samas rütmis jätkus mäng ka 2. mänguperioodi keskpaigani, mil I võistkonna mängumehed suutsid mitmete õnnestunud rünnakute toel kasvatada edu poolajaks 50:38 peale. 2. veerandaja võitis BC Tarvas/Rakvere SK I tiim 25:15.

Poolaja puhkepausilt naastes jätkus mäng sarnaselt 1. poolajale ning ka sellel veerandajal ei õnnestunud kummalgi võistkonnal otsustavaid pöördeid kohtumise käiku tuua. 3. 10-minutilise mänguaja võitis napi paremusega II meeskond 19:18. Kohtumise viimase veerandaja alguses tabasid I võistkonna mängijad mitu 3-punktiviset ning kasvatasid vahet veelgi ning vastastel vahet tagasi mängida enam ei õnnestunud. BC Tarvas/Rakvere SK II tiim kindlustas viimase mänguveerandiku võiduga 20:12 kogu kohtumise võidu 88:69.

07.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 88:69 (25:23; 25:15; 18:19; 20:12)
Punktiviskajad: Mehis 33, Erik 19, Arvan-Johhannes 17, Rainis 13, Raido 2, Hanti 2, Remi 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!