BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond sai napi kaotuse

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond pidas Lääne-Viru Kossuliiga I liigas järjekordse kohtumise, kui teisipäeval, 10. novembril, kohtuti Rahu Hallis kell 20:00 alguse saanud kohtumises Revin Grupp/Rakvere Autotehnika meeskonnaga, kellele tuli südikas lõpuheitluse järel alla vanduda 69:72.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges spordikooli kasvandike dikteerimisel, kes võitsid selle perioodi 19:13. Ka järgmisel 10-minutilisel mänguajal suutsid BC Tarvase noortemeeskonna mängijad oma paremuse maksma panna ning selle mänguveerandiku võiduga 23:18 oli poolajaks kätte võidetud eduseis 42:31. Kuid pärast puhkepausi hakkasid vastased veelgi sitkemalt ja südikamalt vastu ning 3. mänguperioodi kaotasime 1-punktiga 17:18. Mängu võitja otsustas kohtumise viimane veerandaeg, mille jooksul näitasid ladusamat ründetegevust vastasmeeskonna pallurid ning selle mänguneljandiku võiduga tulemusega 23:10 kindlustati endale ka kogu kohtumise võit resultaadiga 72:69.

10.11 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Revin Grupp/Rakvere Autotehnika 69:72 (19:13; 23:18; 17:18; 10:23)
Punktiviskajad: Kert 28, Jan-Erik 11, Erik 10, Mikk K 9, Mikk P 8, Oliver 5

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas”