BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro kasvatas maakonnaliigas võiduarvet

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond kohtus laupäeval, 28. novembril, kell 15:00 Simuna Spordihoones avavile saanud Lääne-Viru Kossuliiga esiliiga kohtumises Simuna Ivaxi võistkonnaga, kelle vastu saadi võit lõppnumbritega 75:70.

Kohtumine algas Simuna Ivaxi mitmete õnnestunud rünnakutega ning kiirelt suutsid neile omakorda vastata rakverlased, kes 1. veerandaja kallutasid lõpuks ikkagi enda kasuks 19:16. Kuid 2. mänguperioodil olid ründetegevuses resultatiivsemad vastasmeeskonna pallurid, kes selle mänguaja võitsid 19:15 ja asusid poolajaks 1-punktilisse eduseisu 35:34.

Pärast poolajapausi suutsid endist rütmi hoida vastased, kuid õnneks 3. 10-minutilise mänguaja teises pooles leidsid üha rohkem oma mängu ka BC Tarvase noortemeeskonna pallurid ja ei lastud vahel suureks paisuda. Selle mänguneljandiku võitsid vastased 22:19 ning olime enne viimast veerandit taga 53:57. Mida mäng lõpupoole jõudis, seda vähem väljakul toimuv korvpallimängu meenutas, kuid sellest hoolimata suudeti visa võitluse ja tugeva vastupanu toel viimane veerandaeg võita 22:13 ja saada turniiritabelisse kirja 3 võit 3 kaotuse kõrvale. Sellega hoitakse hetkel 4.-ndat tabelipositsiooni.

28.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro - Simuna Ivax 75:70 (19:16; 15:19; 19:22; 22:13)
Punktiviskajad: Raiko 32, Mikk 14, Kristjan 12, Rivo 12, Jan-Erik 4, Mikk 2, Oliver 2