BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond jätkas maakonnaliigas võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro võistkond pidas käesoleva hooaja 9.-nda kohtumise Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliigas laupäeval, 05. detsembril, Rakke Spordihoones, kui kell 15:00 alguse saanud kohtumises mindi vastamisi kohaliku Rakke SK võistkonnaga. BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond suutis selle kohtumise võita tulemusega 74:59 ning sai turniiritabelisse juurde 5.-nda võidu 4 kaotuse kõrvale.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges mõlema võistkonna jaoks resultatiivselt ning selle perioodi võitsid 2-punktiga 23:21 võõrustajad. Järgmisel veerandajal aga suutis sama suure paremusega vastased alistada külalismeeskond, kes sai kirja selle mänguveerandi võidu tulemusega 16:14 ning poolajavileks oli tablool seis viigiline 37:37.

2. poolajal aga hakkasid BC Tarvase noortemeeskonna pallurid vahet tasapisi suurendama ning 3. 10-minutiline mänguperiood võidetu tulemiga 17:10. Kohtumise viimasel veerandajal kasvas vahe veelgi ning selle mänguveerandiku võiduga 20:12 kirjutati mänguprotokolli BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskonna võidunumbrid 74:59.

05.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Rakke SK 74:59 (21:23; 16:14; 17:10; 20:12)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 30, Mikk 16, Raiko 15, Jan-Erik 8, Rivo 3, Mikk 2