U18 vanuseklassi meeskond kaotas tasavägise kohtumise Kesklinna KK-le

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond kohtus täna Eesti Meistrivõistluste raames kell 12:00 Rahu Hallis alanud kohtumises Kesklinna KK võistkonnaga, kellele tuli pärast 40 minutit kestnud tasavägist ja võitluslikku kohtumist alla vanduda 68:73.

Kohtumise algus sujus paremini kodumeeskonnal, kes suutis 1. veerandaja lõpuks pääseda ette 3 punktiga 21:18. Järgmisel veerandajal aga omakorda olid rünnakul mõnevõrra paremas hoos vastased, kes selle mänguperioodi kallutasid enda kasuks 18:14 ning poolajavileks olime jäänud kaotusseisu 35:36. Pärast puhkepausilt naasmist kulges mäng edasi sama tasavägiselt kui esimeselgi poolajal ning 3. 10-minutiline periood mängiti viiki 16:16. Mängu viimane veerandaeg kulges ärevalt ning mõlemal meeskonnal olid omad šanssid kohtumise võitmiseks, ent paremini suutsid need ära kasutada tallinlased. Kesklinna KK pallurid võitsid viimase mänguneljandiku 21:17 ning kogu kohtumise 73:68.

06.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kesklinna KK 68:73 (21:18; 14:18; 16:16; 17:21)
Punktiviskajad: Tristan Frederik 16, Karl-Gustav 16, Kristjan 13, Erik 11, Hendry 8, Jan-Erik 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!