BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond kaotas Hulja võistkonnale

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond kohtus Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliigas esmaspäeval, 07. detsembril, Rakvere Spordihallis Hulja võistkonnaga. Kell 18:30 alanud kohtumisest väljusid võitjana külalismeeskonna pallurid, kes võitsid kohtumise 84:47.

Kohtumise 1. veerandaeg kulges korvidevaeselt ja tasavägiselt, kuid selle mänguaja lõpuks olid napis eduseisus vastased – 13:12. Järgmisel 10-minutilisel perioodil kasvatasid vastased edu veelgi. Kaotasime selle veerandaja 14:26 ning olime poolajapausiks taga 26:39. Pärast vaheaega kulges mäng edasi võrdsete heitlusena ning 3. veerandaja kaotasime lõpuks 3 punktiga 16:19. Mängu viimasel perioodil jäime hätta rünnakute realiseerimiega, kuid vastased omakorda olid rünnakul tulemuslikud ning vahe kasvas. Kaotasime kohtumise viimase veerandaja 5:26 ning kohtumise lõppskooriks kirjutati mänguprotokolli 47:84.

07.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Hulja 47:84 (12:13; 14:26; 16:19; 5:26)
Punktiviskajad: Mikk 16, Kert 11, Tristan Frederik 9, Karl 6, Karl-Gustav 5

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!