BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi esimene võistkond kaotas napilt BC Tarvasele

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi esimene meeskond kohtus täna, 13. detsembril, algusega kell 14:30 Sõmeru Põhikooli võimlas lõppeva aasta viimases Eesti Meistrivõistluste kohtumises BC Tarvase meeskonnaga, kellele tuli võimalusterohkes mängus alla vanduda 60:66.

Kohtumises alguses said paremini minema BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna pallurid, kuid veerandaja teises pooles leidsid vastased oma mängurütmi ning 1. mänguperioodi kaotasime 20:23. Vastasmeeskonna hea rünnakuhoog jätkus ka teisel 10-minutilisel perioodil, mille nad võitsid 18:11 ning olime poolajapausiks jäänud 10-punktilisse kaotusseisus 31:41.

Poolajapausilt naastes jätkus mäng korvidevaeselt ning kumbki meeskond ei suutnud vastaste poolt pakutud võimalusi ära realiseerida. See mänguperiood kuulus vastastele skooriga 13:9. Mängu otsustaval viimasel perioodil asusid võõrustajad vahet tasapisi tagasi mängima. Kohtumise viimasteks minutiteks jõuti 2-punkti kaugusesse ning avanes mitmeid võimalusi mängu võrdustamiseks või isegi juhtima pääsemiseks. Kahjuks seekord jäid omad võimalused realiseerimata ning lõpurünnakutel näitasid kindlamat kätt külalismeeskonna pallurid, kes kaotasid küll selle mänguveerandiku 12:20, kuid võitsid kohtumise 66:60.

13.12 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas 60:66 (20:23; 11:18; 9:13; 20:12)
Punktiviskajad: Kristjan 20, Tristan Frederik 14, Karl-Gustav 14, Karl 8, Oliver 2, Jan-Erik 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning aitasid meid transpordiga!