Aastalõpu paaristurniiril korvpallis 2015 osales üle 100 noore korvpallipoisi

BC Tarvas/Rakvere SK korraldas 30.12.2015 Rakvere Spordihallis traditsionaalse aastalõpu paaristurniiri korvpallis, kus seekord osales kokku 5 erinevas vanuseklassis rekordilised 59 2-liikmelist võistkonda. Oli väga suur rõõm näha osalemas üle 100 noore korvpallipoisi ning lõpetada 2015. aasta sellise vägeva korvpalliüritusega! Toome Teile siinkohal ära kõigi vanuseklasside lõpliku paremusjärjestuse.

2006. a ja hiljem sündinud poiste vanuseklassi lõplik paremusjärjestus:
1. Kossupoisid (Marko, Rasmus)
2. Rae Koss I (Holger, Rannar)
3. Rae Koss II (Mairo, Björn)
4. Miami (Riiko, Karl)
5. Tarvas (Tobias, Oliver ja Marcus)
6. sPORTKUNDA (Kert, Eric) 
7. Jõhvi (Arys, Mattias)
8. Bulls (Gregor, Aron) 
9. Pullid (Martin, Rasmus)

2004.-2005. a sündinud poiste vanuseklassi lõplik paremusjärjestus:
1. Värvilised Curryd (Markus, Mikk)
2. Cleveland (Gerrit, Jarmo) 
3. sPORTKUNDA (Rauno, Egert) 
4. Sinised beebid (Raul, Martin) 
5. Vanaema hommikused pannkoogid (Carel, Marti) 
6. Reiker (Kert, Reijo) 
7. Mehed mustas (Kevin, Teiren) 
8. Trash talkers (Tauri, Ilja) 
9. Vanaisad (Karl-Markus, Kert) 
10. Golden State Warriors (Arden-Joosep, Rasmus) 
11. Jüri Rockets (Oskar, Christopher) 
12. Haljala (Joel, Enari) 
13. Kodutud piparkoogid (Rannel, Neiro) 
14. Kolmesekunnid (Karl-Handry, Ülari) 
15. Monopoly (Siim, Ronald)

2002.-2003. a sündinud poiste vanuseklassi lõplik paremusjärjestus:
1. Vaprad ja ilusad (Marko, Janari)
2. Ivani kullid (Oliver, Marko)
3. Udud (Kristjan, Ralf)
4. Ma ei tea (Carl-Maiko, Jesper)
5. Nimetud (Romet, Timo)
6. Kossuhaldjad (Gregor, Ralf)

2000.-2001. a sündinud poiste vanuseklassi lõplik paremusjärjestus:
1. Nike kets (Erik, Mehis)
2. B-rühm (Martin,Jürnas) 
3. Nimetud (Hanti, Arvan-Johhannes) 
4. Kalle (Marcus, Erki) 
5. Keevitajad (Andrus, Virmo) 
6. ES-WORKS (Remi, Roland) 
7. Lambad (Madis, Gervin) 
8. C-rühm (Kristo, Karl) 
9. Müürsepad (Aaron, Timo) 
10. Legendaarsed (Rainis, Raido) 
11. Sinihallitusjuust (Janno, Hugo) 
12. BC Haljala Pistons (Targo, Oliver)

1997.-1999. a sündinud poiste vanuseklassi lõplik paremusjärjestus:
1. Jõehobud (Erik, Tristan-Frederik)
2. Karvased (Artur, Kert)
3. Jumpman (Marten, Randel) 
4. Hobune (Tanner, Tauri)
5. Rix, Karl (Richard, Karl)
6. Bob, Jan (Rivo, Jan-Erik)
7. TTÜ tantsutüdrukud (Markus, Marko)
8. Maiki, Artur (Maiki, Artur)
9. Kevin Kello (Mikk, Karl-Gustav)
10. Aivo (Karl-Erik, Roland)
11. Eedu, Timo (Eduard, Timo)
12. Cadillac (Andreas, Erki) 
13. HLV (Vaido, Magnus)
14. Sõmeru A/O (Kristjan, Oliver)
15. Korso Pojat (Raiko,Joonas )
16. Palk (Raul, Ivar)
17. Labidas (Margus, Järt)

Tahame tänada BC Tarvas/Rakvere SK poolt kõiki osalejaid, kaasalejaid ja pöidlahoidjaid, toetajaid ja sponsoreid ning korraldajaid tänu kellele selline üritus toimuma sai!

Soovime Teile kõigile meeldejäävat aastalõppu ning ilusat ja elamusterohket uut aastat!

<- Tagasi eelmisele lehele