U18 vanuseklassi I meeskond teenis võidupunktid Keila KK meeskonna vastu

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi I meeskond pidas uue aastanumbri avakohtumise Eesti Meistrivõistlustel pühapäeval, 10. jaanuaril, kui kell 14:00 Keila Kooli võimlas alanud kohtumises mindi vastamisi Keila KK võistkonnaga. Hoolimata mitmetest puudujatest BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna koosseissu suudeti võõrsilt naasta väärtusliku võiduga, mis kirjutati turniiritabelisse numbritega 80:67.

Kohtumises alguses kasvas mõlema meeskonna sarnases tempos ning avaveerandi lõpuks oli 1-punktilises eduseisus Keila KK võistkond, kes juhtis mängu 18:17. Järgmisel veerandajal õnnestus rakverlastel teha vahespurt ning võita selle toel käesolev mänguperiood tulemusega 25:12 ning minna poolajale eduseisus 42:30.

Pärast puhkepausilt naasmist kulges mäng edasi väga tasavägiselt ning 3. 10-minutilise perioodi suutsid napi 1-punktilises paremusega enda kasuks kallutada BC Tarvase noortemeeskonna pallurid, kes võitsid selle mänguveerandiku 20:19. Viimasel veerandajal vahe püsis ning pärast viigiliselt 18:18 lõppenud viimast mänguneljandikku kirjutati mänguprotokolli kohtumise lõppnumbriteks 80:67 BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna kasuks.

10.01 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Keila KK 80:67 (17:18; 25:12; 20:19; 18:18)
Punktiviskajad: Hendry 22, Karl-Gustav 21, Kristjan 16, Tristan Frederik 13, Oliver 4, Järt 4