U16 vanuseklassi I meeskond kasvatas võitude arvet

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond oli sellel aastal esimest korda võistlustules laupäeval, 09. jaanuaril, kui Rahu Hallis kohtuti Eesti Meistrivõistluse raames Kiili SK/KK Rae Koss ja BC Raplamaa I meeskondadega. BC Tarvas/Rakvere SK I meeskond suutis jätkata Eesti Meistrivõistlusi võidukalt, alistades Kiili SK/KK Rae Koss meeskonna 78:56 ning BC Raplamaa I võistkonnast käis jaks üle numbritega 84:78.

Kohtumises Kiili SK/KK Rae Koss võistkonnaga suutsid rakverlased 1. veerandajal teha sisse 13-punktilise vahe, võites selle veerandaja 20:7. Järgmise perioodi küll kaotasime 1-punktiga 15:16, kuid poolajale läksime ikkagi BC Tarvas/Rakvere SK I võistkonna juhtimisel 35:23. Pärast poolajapausi suutis jätkata mängu kontrollimist BC Tarvase noortemeeskond, võites 3. 10-minutilise perioodi 18:14 ning kohtumise viimase mänguaja 25:19. Mänguprotokolli kanti BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna võidunumbrid 78:56.

Õhtupoolses matšis BC Raplamaa I meeskonna vastu mängisime 1. veerandaja viiki 16:16. Seejärel õnnestus aga olla järgmisel perioodil vastastest resultatiivsem ning poolajapausile läksime kodumeeskonna juhtimisel 42:36. Kui puhkepausilt naasti, siis õnnestus väljakuperemeestel teha otsustav vahespurt, mille tulemusel võitsime 3. veerandaja tulemusega 31:16. Kuigi viimase 10-minutilise perioodi kaotasime 11:26, siis vastased enam ohtlikusse lähedusse ei pääsenud ning lõpuvile kõlades olid tablool spordikooli kasvandike võidunumbrid 84:78.

09.01 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kiili SK/KK Rae Koss 78:56 (20:7; 15:16; 18:14; 25:19)
Punktiviskajad: Erik 30, Mehis 19, Hanti 6, Rainis 6, Gervin 6, Arvan-Johhannes 6, Remi 4, Raido 1
09.01 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Raplamaa I 84:78 (16:16; 26:20; 31:16; 11:26)
Punktiviskajad: Erik 32, Rainis 21, Arva-Johhannes 14, Mehis 6, Hanti 6, Gervin 3, Remi 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meid toetamas ning meile kaasa elamas!