Lääne-Viru Kossuliiga esiliigas teeniti võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond kohtus neljapäeval, 28. jaanuaril, kell 18:45 Rahu Hallis alanud Lääne-Viru Kossuliiga esiliigas kohtumises Tööriistamarketi võistkonnaga, kelle vastu saadi revanš tulemusega 77:72.

Kohtumine algas resultatiivselt mõlema meeskonna jaoks ning 1. 10-minutilise mänguaja lõpuks olid vastased visanud 28 punkti enda 23 vastu. Järgmisel veerandajal aga suudeti kaitsemängu tõhustada ning selle mänguneljandiku võitsime tulemusega 22:9, mis andis poolajaks eduseisu 45:37. Pärast poolajapausi jätkus mäng tasavägiselt ning 3. mänguneljandiku suutsime enda kasuks kallutada 20:17 ning viimaseks veerandajaks eduseisu kasvatada. Kuigi mängu viimasel 10-l minutil asusid vastased vahet tasa tegema, suudeti siiski ka ise rünnakul õnnestumisi näidata ja päris lähedale vastaseid enam ei lastud. Hoolimata viimase veerandaja kaotusest 12:18 suudeti võita kogu kohtumine resultaadiga 77:72.

28.01 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tööriistamarket 77:72 (23:28; 22:9; 20:17; 12:18)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 29 (6 3p), Raiko 13, Kristjan 9, Kert 8, Mikk 6,  Tristan Frederik 6, Mikk 4, Rivo 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!