Maakonnaliigas saadi vajalik võit SK Rakke meeskonna vastu

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond kohtus Lääne-Viru Kossuliiga esiliiga põhiturniiri eelviimase vooru mängus neljapäeval, 03, märtsil, kell 18:45 Rahu Hallis SK Rakke võistkonnaga. BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro võistkonnal õnnestus mõned minutid enne lõppu püsinud 3-punktiline kaotusseis kohtumise lõpuks 5-punktiliseks paremuseks pöörata ja teenida turniiritabelisse võit numbritega 75:70.

1. veerandaeg kasvas skoor vaikses tempos ning selle mänguaja lõpuks said peale vastased 17:14. Järgmisel mänguperioodil mängisime vastasmeeskonnaga viiki ja poolajaks olime jäänud taha 33:36. Pärast riietusruumist naasmist suutsid kodumeeskonna pallurid mängu dikteerima hakata ja selle 10-minutilise perioodi enda kasuks kallutada 25:15. Kuigi viimasel veerandajal jäädi mõned minutid enne kohtumise lõppu 3-punktiga taha, siis kohtumise lõpp mängiti väga hästi ja lõpusireeni kõlades olid tablool Rakvere poiste edunumbrid 75:70.

BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro meeskond jagab 4.-5. kohta 1 voor enne põhiturniiri lõppu. 4. koha meeskond pääseb kevadel peetavale Final Four turniirile. BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro kohtub selle hooaja viimases maakonnaliiga põhiturniiri voorus laupäeval, 26. märtsil, kell 15:00 Kadrina Spordikompleksis avavile saavas kohtumises Hulja võistkonnaga.

03.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – SK Rakke 75:70 (14:17; 19:19; 25:15; 17:19)
Punktiviskajad: Tristan-Frederik 21, Karl-Gustav 20, Karl 12, Rainer 7, Mikk 7, Kristjan 3, Rivo 2, Jan-Erik 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!