U16 vanuseklassi I meeskonna poisid teenisid juurde 2 võitu

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi esimene meeskond kohtus täna Eesti Meistrivõistluste vahegrupiturniiri kohtumistes Kesklinna KK ja SK Rim meeskondadega. Kodumeeskonnal õnnestus täna teenida turniiritabelisse juurde 2 kindlat võitu, kui Kesklinna KK alistati 119:56 ning SK Rimi meeskonnast saadi jagu 109:46.

Kohtumises Kesklinna KK vastu suudeti kindel vahe sisse mängida juba 1. veerandajal, mis võideti 26:9. Järgmine mänguperiood võideti 34:9 ning poolajaks oldi juba eduseisus 60:18. Kohtumine 3. 10-minutiline periood võideti Rakvere meeskonna poolt 25:24 ning viimane mänguneljandik kallutati enda kasuks 34:14. Kohtumise lõppnumbrid olid BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonnale 119:56.

Õhtupoolses matšis SK Rimi tiimi vastu suudeti samuti kohe mängu alguses veenev eduseis sisse mängida. 1. veerandaeg võideti 33:4 ning 2. mänguaeg 27:18. Poolajapausiks olid Rakvere meeskonna pallurid juba ees 60:22. Puhkepausijärgsel veerandajal kulges mäng endiselt kodumeeskonna juhtimisel ning selle mänguneljandiku võitsime 22:14. Viimase veerandaja tulemuseks kujunes 27:10 BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna kasuks ning kogu kohtumise lõppnumbrid olid 109:46 väljakuperemeestele.

BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonnal on jäänud vahegrupiturniiril pidada vaid 2 kohtumist ning need toimuvad juba järgmisel nädalavahetusel Rapla Sadolini Spordihoones, kus kohtutakse BC Raplamaa I ja Kiili SK/Rae SK I meeskondadega.

05.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kesklinna KK 119:56 (26:9; 34:9; 25:24; 34:14)
Punktiviskajad: Erik 41, Rainis 24, Arvan 18, Mehis 12, Gervin 8, Ragnar 6, Hanti 6, Remi 3
05.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 109:46 (33:4; 27:18; 22:14; 27:10)
Punktiviskajad: Mehis 26, Arvan 22, Hanti 19, Erik 12, Remi 12, Ragnar 7, Marek 6 Gervin 3, Rainis 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!