U18 vanuseklassi I meeskond kaotas tasavägise kohtumise VPK-le

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklaasi I meeskond kohtus täna Rahu Hallis kell 15:30 alanud Eesti Meistrivõistluste kohtumises VPK võistkonnaga, kellele tuli pärast tasavägist kohtumist kahjuks lõpuks alla vanduda tulemusega 69:82.

Kohtumine algas punkt-punkti heitluses, kuid 1. veerandaja lõpus suutsid rohkem rünnakuid korviga lõpetada vastasmeeskonna pallurid ning võitsid tänu sellele selle mänguveerandi tulemusega 25:15. 2. 10-minutilisel veerandajal aga suutsid BC Tarvas/Rakvere SK I tiimi mängumehed agressiivsemat ning resultatiivsemat mängu näidata ja see mänguaeg kuulus meile 20:14. Poolajapausile minnes oli tablool veel seis 39:35 vastaste kasuks.

Puhkepaus polnud õnneks mõjutanud Rakvere meeskonna mängijate mängu ning suutsime kaotusseisu tagasi mängida ja viimaseks mänguneljandikuks 2 punktiga juhtimagi minna. Võtsime selle matši veerandiku 22:16 ning olime juhtimas enne otsustavat veerandaega 57:55. 4. veerandi alguses suutsid vastased mitmeid õnnestumisi näidata ning kuna enda rünnakud ei lõppenud mitmel juhul korviga, siis suurenes vahe ligemale 10 punkti peale. Kahjuks seda vahet enam tagasi mängida ei õnnestunud ning see jäi püsima kohtumise lõpuni. Kaotasime viimase mänguveerandi 12:27 ning tuli seekord võrdsete kohtumises vastastele alla vanduda lõpptulemusega 69:82.

06.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 69:82 (15:25; 20:14; 22:16; 12:27)
Punktiviskajad: Hendry 21, Tristan Frederik 16, Karl-Gustav 11, Karl 10, Rainis 9, Kristjan 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!