Tarvas Basketball Cupi 1. mängudepäeva tulemused ja 2. mängudepäeva ülevaade

18.-20. märtsini Vinnis 12 meeskonna osavõtul 2006. a ja hiljem sündinud poistele toimuva rahvusvahelise noorte korvpalliturniiri Tarvas Basketball Cupi 1. mängudepäeva kõik tulemused on leitavad Tarvas Basketball Cupi alamlehel, kuhu saate klikkides SIIA.

BC Tarvas/Rakvere SK I meeskond suutis oma alagrupi võita 2 võiduga ning kohtub täna kell 11:30 Vinni Spordikompleksis algavas veerandfinaalis Tapiolan Honka meeskonnaga.

BC Tarvas/Rakvere SK III võistkond jäi oma alagrupis 2. kohale ning läheb kokku täna kell 14:00 Vinni Spordikompleksis algavas veerandfinaalmatšis Tiit Soku/SK Nord võistkonnaga.

BC Tarvas/Rakvere SK II tiim platseerus oma alagrupis 3. kohale ning jätkab turniiril mänge kohtadele 9-12. BC Tarvas/Rakvere SK II võistkonna esimene kohtumine toimub täna kell 10:15 Audentese SK võistkonna vastu Vinni Spordikompleksis. BC Tarvas/Rakvere SK II meeskonna õhtune kohtumine toimub kell 15:15 ning siis on Vinni-Pajusti Gümnaasiumis alguse saavas mängus vastaseks Salva/Rock II võistkond.

Katsume Teid eelviidatud lingi kaudu jooksvalt Tarvas Basketball Cupi mängude tulemustega kursis hoida!