BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK jätkas Eesti Meistrivõistlusi võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK meeskond kohtus pühapäeval, 23. oktoobril, kell 18:00 Rakvere Spordihallis alanud kohtumises TTÜ Korvpallikooli võistkonnaga, kellele Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsoonimängudel kaotati tulemusega 72:85. Seekord suutsid väljakuperemehed tõeliselt tasavägiseks kujunenud kohtumise võita ning võtta väärtusliku võidu tulemusega 74:72.

Kohtumise 1. mänguperiood oli resultatiivne mõlema meeskonna jaoks, ent 2-punktilise eduseisu ülejäänud kohtumiseks suutsid sisse mängida vastased võites selle mänguneljandiku tulemusega 22:20. Järgmisel mänguveerandil suutis kodumeeskond küll vastastel lasta visata vähem punkte kui esimesel 10-minutilisel perioodil, kuid kuna ise ei suudetud rünnakuid tulemuslikult lõpetada, kaotati see veerandaeg resultaadiga 6:13 ning oldi poolajaks taga 26:35.

Pärast pikemat nõupidamis- ja puhkamisaega suutsid vastased kasvatada 2. poolaja alguses vahe korra ka 14-punktiliseks, kuid seejärel hakkasid tabama rünnakul paremini ka kodumeeskonna visked ja kaitses õnnestus saada ridamisi õnnestumisi. Tänu sellele suudeti hakata vahet vähendama ning 3. mänguperiood võideti tulemusega 27:18, mille tulemusena olid tablool viiginunbrid 53:53. Kohtumise viimasel otsustaval veerandajal suutsid BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK pallurid korra vahe ka 10 punkti peale saada, kuid vastastel õnnestus kohtumise lõpu lähenedes vahet taas vähendada.

Mänguaja viimasel sekundil kui Rakvere meeskond juhtis veel 3 punktiga tehti vastasmängijale viga 3-punktijoone taga ning see tähendas 3 vabaviset. Õnneks vastaste mängija eksis kolmest teenitud vabaviskest kahel ning seega kirjutati lõpuprotokolli BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK meeskonna võidunumbrid 74:72. Kohtumise agressiivsusest ja tasavägisusest annavad aimu ka kahe meeskonna peale teenitud vead, mida oli kokku 59 ning vabaviskejoonel käisid mõlema meeskonna mängijad kokku 69-l korral.

Kohtumise protokolliga saate tutvuda, vajutades SIIA.

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!