Rakvere Spordikool/Tarvas meeskonnad osalesid edukalt XI NG Mini Cupil

Rakvere Spordikool/Tarvas 2005. a ja hiljem sündinud poiste ning 2007. a ja hiljem sündinud poiste meeskonnad osalesid 25.-27.08. erinevates Lääne-Virumaa spordisaalides toimunud rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril XI NG Mini Cup.

Rakvere Spordikool/Tarvas 2005. a ja hiljem sündinud poiste meeskond saavutas XI NG Mini Cupil E-vanuseklassis 8 meeskonna konkurentsis 3. koha, alistades pronksmedalite võitja otsustanud kohtumises Tiit Soku/SK Nord võistkonna tulemusega 37:29.

Rakvere Spordikool/Tarvas 2007 a.s poiste meeskond saavutas XI NG Mini Cupil G-vanuseklassis 8 meeskonna konkurentsis 1. koha, alistades finaalis Tiit Soku/SK Nord võistkonna tulemusega 49:29.

Rakvere Spordikool/Tarvas 2005. a ja hiljem sündinud poiste meeskonna mängude tulemused XI NG Mini Cupil:
25.08 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs Admiralteiskaya 23:36
25.08 19:00 Riga/Pardaugava vs Rakvere Spordikool/Tarvas 34:36
26.08 9:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs Jekabpils 31:29
26.08 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs SC Marupe 32:33
27.08 12:00 Tiit Soku/SK Nord vs Rakvere Spordikool/Tarvas 29:37

Rakvere Spordikool/Tarvas 2007 a ja hiljem sündinud poiste meeskonna mängude tulemused XI NG Mini Cupil:
25.08 10:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs Admiralteiskaya 31:27
25.08 17:00 Jekabpils vs Rakvere Spordikool/Tarvas 1:50
26.08 9:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs Jelgavas BJSS 54:21
26.08 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas vs Mazeiku SK 39:29
27.08 12:00 Tiit Soku/SK Nord vs Rakvere Spordikool/Tarvas 29:49

Rakvere Spordikool/Tarvas  2005. a ja hiljem sündinud poiste meeskond osales käesoleval turniiril järgmises koosseisus:
1. Kristjan Sula,
2. Siim Tõnisson,
3. Rasmus-Randon Lille,
4. Oliver Balõtsev,
5. Georgi Švedov,
6. Christopher Kukk,
7. Andro Martinson,
8. Arden-Joosep Lippasaar,
9. Teiren Tõld,
10. Georg-Richard Aare,
11. Ronald Dreifeldt,
12. Ülari Luhama,
13. Karl-Heinrich Sankovski ja
treener Tõnis Putko.

Rakvere Spordikool/Tarvas 2007 a.s poiste meeskond osales käesoleval turniiril järgmises koosseisus:
1. Oliver Kaarlõp,
2. Martin Treial,
3. Riiko Altmäe,
4. Remi-Andero Rumm,
5. Gregor Lepp,
6. Alex Hussar,
7. Aron Liiv,
8. Rasmus Laigu,
9. Kevin Pärn,
10. Markus Harend,
11. Danila Komarov,
12. Karl-Andri Lillepuu,
13. Reio Jervson ja
treener Madis Putko

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!

<- Tagasi eelmisele lehele